26. Simona Comedy: Syna chcem naučiť, že ženy a knihy sa nehádžu na zem
01:16:56
Podcast: Mama Gang

26. Simona Comedy: Syna chcem naučiť, že ženy a knihy sa nehádžu na zem

18.05.2021
Simonu Salátovú môžete poznať ako komičku, ktorá je súčasťou show Silné reči alebo tiež z relácie Silná zostava na RTVS. Jej príbeh a odvaha čeliť všetkému, čo ju v živote stretlo nás ohromila. Zhovárali sme sa o tom, ako sa stala komičkou, kde má humor miesto v jej živote, aj o tom, aká je mama. Dostali sme sa aj k ťažším témam ako je domáce násilie alebo náboženstvo a pátrali sme po zdrojoch Simoninej odvahy vziať život do vlastných rúk a užívať si to pekné, čo prináša. Môžete sa tešiť na diel plný humoru, úprimnosti aj hĺbky.

Podcast Mama Gang je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Mama Gang
Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.