25. Psychologička Katarína Ontková: Hra nám ukazuje skryté stránky detskej duše
01:08:38
Podcast: Mama Gang

25. Psychologička Katarína Ontková: Hra nám ukazuje skryté stránky detskej duše

04.05.2021
S psychologičkou Katarínou Ontkovou sme sa pozreli detailnejšie na filiálnu terapiu a jej rôzne formy. Pýtali sme sa na to, prečo je hra pre deti taká dôležitá a ako s ňou dokáže terapeut, ale aj rodičia pracovať. Prešli sme si tiež štádiá vývinu dieťaťa z psychoanalytického pohľadu a pomenovali najdôležitejšie míľniky rozvoja našich detí. Deti majú skvelé nástroje, ako nám ukazáť, že niečo nie je úplne v poriadku. A najlepšia vec, ktorú môžeme pre ne urobiť, je postarať sa o seba. Robiť menej často znamená robiť viac.

Podcast Mama Gang je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Mama Gang
Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.