27. Psychológ Andrej Jeleník: Súcit prináša odvahu pozrieť sa bolesti do očí
01:06:00
Podcast: Mama Gang

27. Psychológ Andrej Jeleník: Súcit prináša odvahu pozrieť sa bolesti do očí

01.06.2021
S psychoterapeutom Andrejom Jeleníkom sme sa bližšie pozreli na tému, ktorá sa nám už vyskytla vo viacerých rozhovoroch. Je ňou súcit k sebe. To je tá esencia, ktorá stojí za schopnosťou čeliť všetkým tým bolestivým nástrahám rodičovstva. S Andrejom sme sa na súcit pozreli naozaj poctivo. Bavili sme sa o tom, prečo ho vlastne potrebujeme, pátrali sme po pôvode jeho nedostatku, bavili sme sa o potrebe súcitu vo vzťahoch aj pri výchove. Skvelá správa je, že súcit k sebe je zručnosť a vieme ho rozvíjať . A vypýtali sme pre vás aj návod ako na to. Na konci vám bude jasné, že súcit nie je o sebaľútosti, ale o veľkej odvahe a užívaní si života naplno.

Podcast Mama Gang je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Mama Gang
Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.