Ako môžeme výživou ovplyvniť imunitu dieťaťa?
56:05

Ako môžeme výživou ovplyvniť imunitu dieťaťa?

06.04.2021

Imunita dieťaťa sa nezačína jeho narodením, ale už jeho počatím.

 

Dojčíte svoje dieťa, alebo používate mliečnu formulu? Rozhovor s Barbarou Svieženou prináša zaujímavé informácie pre oba „tábory“ mamičiek.

Prinesieme praktické rady ohľadom prvých príkrmov a vysvetlíme si, čo, ako a kedy implementovať do jedálnička detičiek tak, aby sa mamy nestresovali z toho, že údaje v tabuľkách sa nie vždy zhodujú s vývojom ich dieťaťa.

Podcast MAMA a ja BEZ MAKE-upu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: mamaaja.sk
Kategórie: Rodina a deti
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.