Čo robí izolácia a nepozornosť rodičov s našimi deťmi
01:55:03

Čo robí izolácia a nepozornosť rodičov s našimi deťmi

06.04.2020

Náš moderný svet si stanovil veľké ciele a očakávania pre mladšiu generáciu. Veľakrát na svoje deti premietame naše nenaplnené ciele a snažíme sa výchovou docieliť ich naplnenie. Okrem zameriavania sa na akademickú excelentnosť našich detí je veľmi dôležité prikladať rovnaký význam aj ich psychickému a sociálno-emocionálnemu zdraviu. Mnohí z nás rodičov si nedokážu alebo nechcú pripustiť, že by sa téma samoty, šikany, zneužívania, či myšlienok na samovraždu mohla týkať aj ich detí.

Podcast MAMA a ja BEZ MAKE-upu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: mamaaja.sk
Kategórie: Rodina a deti
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.