Bála som sa mať dcéru, aby netrpela bulímiou ako JA
39:28

Bála som sa mať dcéru, aby netrpela bulímiou ako JA

02.03.2020

Rozhovor so Zuzanou Mračkovou,  mamou na rodičovskej dovolenke o jej desaťročnom boji s poruchou prijímania potravy. O tom, ako zvládla tehotenstvo, čo jej prinieslo materstvo a ako sa k jej problému postavila mama a neskôr manžel. Ale aj o tom, že je to závislosť, ktorá vás prenasleduje po celý život.

Podcast MAMA a ja BEZ MAKE-upu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: mamaaja.sk
Kategórie: Rodina a deti
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.