Spoveď mamy chlapca, ktorý sa narodil ako dievča
53:50

Spoveď mamy chlapca, ktorý sa narodil ako dievča

13.04.2020

„Na prahu puberty upadalo moje dieťa do smútku, ktorému som nerozumela. Necítilo sa dobre. Ubezpečovala som ho, že nech je to čokoľvek, môže sa mi zveriť. Ale nevedelo to vysloviť. Napísala som preto na papier niekoľko možností: Cítiš sa ako chlapec alebo ako dievča, ktorému sa páčia dievčatá? Stačilo zaškrtnúť správnu odpoveď.“ Vypočujte si úprimné rozprávanie mamy 17-ročného chlapca, ktorý sa narodil ako dievča. Kedy ho začali oslovovať v mužskom rode, ako prebiehala zmena a hormonálna liečba, prečo vyhľadali pomoc v zahraničí a kedy si spolu poplakali.

Podcast MAMA a ja BEZ MAKE-upu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: mamaaja.sk
Kategórie: Rodina a deti
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.