49. Etika cez HDMI
02:23:27
Podcast: Maják

49. Etika cez HDMI

20.11.2020
Čo? Prvohory...druhohory...krieda...káblová éra. Pochopiť názvoslovie, generácie a shopnosti káblov do monitora dokáže len málokto. Medzi nimi je aj Vodník a podelí sa o výsledky svojho ročného štúdia a mesačnej výskumnej práce.

Podcast Maják je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Majak
Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.