#51 Sladký online svet značky Domčine laskonky
47:16

#51 Sladký online svet značky Domčine laskonky

17.06.2020

Dominika Onofrejová, majiteľka značky Domčine laskonky, vybudovala úspešnú cukrársku značku a nebojíme sa povedať, že až lovebrand. Ako hovorí: "Od začiatku to bolo o tom priniesť ľuďom radosť z koláčika."

"Tento biznis je síce sladký, ale je to biznis, ako každý iný.” hovorí Dominika. Vybudovala makronkový biznis postupne, z klasickej kuchyne sa jej podarilo prepracovať k úspešnému a jedinečnému pečeniu. V podcaste prezrádza, že sa snaží k pečeniu pristupovať inak ako konkurencia, cez inovácie, inšpirácie a doručovanie tej najvyššej kvality. Zákazník a jeho chute sú na prvom mieste a niekedy aj na úkor zisku. Okrem rád ako pristupuje ku konkurencii, sme s Dominikou prešli aj jej marketingové 4P: ako pristupuje k cene, aké sú jej predajné kanály, ako robí svoje promo a či jej portfólio je len o makronkach.

Dominika je charakteristická na sociálnych sieťach svojou autenticitou: "Nechcem, aby ma ľudia videli ako firmu, ja chcem, aby to bol profil osobný, ako keby taký blog”. Vybudovala tak silnú bázu followerov a objasňuje, prečo na sociálnach sieťach prezrádza viac ako len pozadie svojho biznisu.

V podcaste sa ďalej dozviete:

  • ako prirodzene Dominika rozširovala svoje portfólio
  • aká forma podpory/produkt jej dnes prináša pasívny príjem
  • ako sa stavia ku kopírovaniu značiek a konkurenčnému boju v jej odvetví
  • akú formu predaja zvolila a že eshop je jej dôležitý komunikačný nástroj
  • prečo nespolupracuje s kaviarňami a zameriava sa na koncového zákazníka
  • ako ovplyvnila jej biznis aktuálna situácia a ako ju služba rozvozu v čase krízy doslova záchránila.

Anka s Naďou v podcaste hovoria, že: "Lovebrand je v očiach toho, kto sa pozerá. Tak ako krása.”  Dominika si svoju rastúcu lovebrand uvedomuje práve cez úprimné reakcie svojich sledovateľov.

Podcast LEVOSPHERE - marketing v praxi je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.