#26 Fashion ilustrácia v brandingu
35:00

#26 Fashion ilustrácia v brandingu

19.12.2019

Daniela Pavlíková, ktorá tvorí pod značkou Danyela Art ako fashion ilustrátorka a grafická dizajnérka, je hosťom nášho nového podcastu.

V podcasti si rozoberieme možnosti využitia ilustrácie a hlavne fashion ilustrácie v marketingovej praxi. Pozrieme sa na to, ako môže pomôcť pri komunikácii značky a definovaní jej vizuálneho štýlu.

Danyela nám popíše ako presne vytvára ilustrácie pre účely marketingu, ako prebieha spolupráca s klientom a akú formu má výstup. Predstaví nám aj jedinečnú formu marketingu vo forme live sketchingu a stickrov pre instastories, ktoré prináša na slovenský trh. V rozhovore sme aj “zabrdli” do témy Girl Boss, ktorá Danyelu inšpiruje a ona túto inšpirujáciu cez svoju tvorbu prenáša ďalej. Dotkli sme sa aj témy rozprávkový svet “princess”, ktorý obohacuje jej tvorbu, pretože ako Danyela hovorí: “Bohatý je ten, kto nestratí srdce dieťaťa.”

A zároveň pre poslucháčov nášho podcastu prinášame špeciálnu ponuku: 10% zľavu na produkty eshopu. V poznámke objednávky na www.danyelaart.com/store zadajte kód “levosphere”, nevzťahuje sa na služby.

Podcast LEVOSPHERE - marketing v praxi je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.