#18 Ako pripraviť lokálny dizajn a redizajn značky
34:32

#18 Ako pripraviť lokálny dizajn a redizajn značky

22.10.2019

Matúš Trnkus, grafický dizajnér a zakladateľ spoločnosti Litchi Design nám prezradil praktické infomácie z oblasti dizajnu a redizajnu lokálnych značiek. V podcaste sa dozviete rozdiel medzi dizajnom a redizajnom a zároveň, čo je všetko potrebné na to, aby dizajn alebo redizajn bol podľa vašich predstáv. Rozoberieme si potrebné vstupy pre kvalitný dizajn, ako prebieha celý proces tvorby až po kvalitnú tlač. Matúš objasní, že dizajn nie len logo, ale aj ďalšie veľmi hodnotné výstupy. Zodpovieme si otázku, či sa držať zachovania dizajnu alebo urobiť kompletný redizajn, či sa oprieť o emociálne rozhodovanie alebo vecné rozhodovanie na základe vopred stanovených cieľov a prieskumu. Zadefinujeme si, čo očakávať od grafika, a vysvetlíme si zrozumiteľne pojmy vektory, raster, brand manuál a nátlačok. Zo svojej kuchyne Matúš prezradil, kde hľadá inšpiráciu a či dáva zmysel sledovať trendy.

Podcast LEVOSPHERE - marketing v praxi je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.