#17 Ako na najčastejší problém vo firmách, chaos
33:57

#17 Ako na najčastejší problém vo firmách, chaos

13.10.2019

Soňa Ondrejková, biznis mentorka a majiteľka spoločnosti RozhýBiznis nám prezradila, ako vplývajú procesy na správne fungovanie marketingu, ale aj na chod celej spoločnosti. Dozviete sa, ako rozhýbať biznis správnym smerom a ako vniesť slobodu a efektivitu do firmy a zbaviť sa chaosu. Povieme si,  aký je rozdiel medzi biznis mentorom a koučom, a ako vyriešiť frustráciu zamestnancov.  Soňa nastavuje vo firmách procesy a vďaka nim dokáže zvýšiť efektivitu a znížiť náklady spoločnosti. Pomáha pri cenotvorbe a pri nastavovaní a meraní cieľov. Ako to robí, prečo je to dôležité a v čom všetkom vám ešte správne nastavené procesy vedia pomôcť, sa dozviete v tomto podcaste.

Podcast LEVOSPHERE - marketing v praxi je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.