Podcast Poradca podnikateľa s Naďa Kacera & Anka Sabolová
36:25

Podcast Poradca podnikateľa s Naďa Kacera & Anka Sabolová

01.12.2020

Stratégia – slovo, ktorému možno veľa ľudí nerozumie. Dnes to napravíme. Skúsené marketérky, Anka Sabolová a Naďa Kacera, prakticky a jasne ozrejmia v podcaste Poradca Podnikateľa, čo je marketingová stratégia a prečo je pre firmy a podnikateľov dôležitá.

Začnime prekvapením: marketing je vedná disciplína. Nie, marketing nie je len logo a reklama, a nie, marketingu nerozumie každý, aj keď to mnohokrát na Slovensku tak vyzerá.

Dozviete sa tieto dôležité a praktické veci:

  • Ako si vybrať dobrého marketingového konzultanta a prečo je marketingová stratégia chúlostivá záležitosť. 
  • Aký má marketing dopad na firmu a jej biznis a čo to znamená holistický prístup v marketingu. 
  • Ako v praxi vyzerá tvorba biznis marketing stratégie, kto ju tvorí a koľko času budete potrebovať. Čo je častým kameňom úrazu u nás - kvalita produktu alebo skôr cenotvorba? 
  • Spomenieme aj najnovšie dáta z prieskumu o životnom štýle Slovákov Life style 2020, z ktorého prezradíme 4 hlavné vlastnosti a hodnoty, ktoré sú pre Slovákom najdôležitejšie. A ako to súvisí s cieľovou skupinou a marketingom. 
  • Dozviete sa, či je rozdiel tvoriť marketingovú stratégiu vo veľkej a malej firme a tiež aké sú najčastejšie pohnútky, kedy sa podnikateľ rozhodne požiadať marketingového stratéga o pomoc. 
  • A na záver spomenieme aj to, ako sa slovenské firmy a podnikatelia pozerajú na marketing a budovanie značky z pohľadu posledných rokov.

Podcast LEVOSPHERE - marketing v praxi je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.