Podcast: Kvantum ideí

Čas a zmena

29.11.2019

Ako rýchle plynie čas? Prečo čas ide vždy len do budúcnosti a nikdy nie naopak? Je čas a zmena to isté? Je čas vlastnosťou sveta alebo existuje iba v našich mysliach? A čo keď čas je iba ilúzia a nič sa nikdy nemení. Diskutujú Jakub (filozof) a Jaro (vedec)

----more----

Linky spomenuté v podcaste: 

Podcast Kvantum ideí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Veda, Filozofia
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK