Šijeme knihy na mieru- Narodeninové vydanie
57:16

Šijeme knihy na mieru- Narodeninové vydanie

07.05.2021

Mesiac máj je mesiacom Ľudkiných narodenín. Preto sa rozhodla vybrať 10 jej najobľúbenejších kníh a porozprávať vám, prečo sú pre ňu tak výnimočné. Vypočujte si jej narodeninové vydanie Šijeme knihy na mieru.

Podcast Kníhkupectvo Panta Rhei je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Literatúra, Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.