Podcast: Klik

Klik 87: Google kúpil Fitbit, čo to znamená pre trh smarthodiniek

01.11.2019
Klik je týždenný komentovaný prehľad technologických správ, o udalostiach, ktoré sa udiali vo svete IT, médií a sociálnych sietí. Moderátori: Ondrej Podstupka, Dávid Tvrdoň.  Tentokrát bol hosťom podcastu aj Matúš Paculík. >> NEWSLETTER - posielame výber správ, ktoré neodzneli: https://sme.sk/klikmail -- Témy podcastu: -> Ako sa darí Google a prečo kupuje Fitbit (v čase nahrávania podcastu predaj ešte nebol potvrdený) -> Spotify má stále náskok a počúvanosť podcastov rastie -> Koľko času trávia deti pred obrazovkami -> Ako Čína prehrala boj o moderné čipy -> Aké nové hry sa oplatí vyskúšať -- Viac informácií nájdete na https://tech.sme.sk/c/22250376/google-kupil-fitbit-co-to-znamena-pre-trh-smarthodiniek.html  -- Podporte podcast Klik kúpou hrnčeka s digitálnym predplatným SME.sk: sme.sk/hrnceky  -- Spravili sme chybu, máte pripomienku? Napíšte nám na klik@sme.sk, prípadne do skupiny na Facebooku.

Podcast Klik je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK