Podcast: Klik

Klik 107 (Cez YouTube): S Adamom Valčekom o schválenom sledovaní mobilov na Slovensku

28.03.2020
OZNAM: Ospravedlňujeme sa za nižšiu kvalitu zvuku podcastu, nahrávali sme z domu a streamovali na YouTube, popritom odpovedali aj na otázky z chatu. YouTube záznam nájdete tu: https://www.youtube.com/watch?v=yoGZf8jrZ3g  -- Klik je týždenný komentovaný prehľad technologických správ, o udalostiach, ktoré sa udiali vo svete IT, médií a sociálnych sietí. Moderátori: Ondrej Podstupka, Dávid Tvrdoň. Špeciálny hosť: Adam Valček >> NEWSLETTER - posielame výber správ, ktoré neodzneli: https://sme.sk/klikmail -- Témy podcastu: --> Ohrozuje to, ako chce vláda sledovať dodržiavanie karantény súkromie --> Firma, ktorá vám chce dať jednotnú online identitu a nič iné a prečo je to fajn --> Aj Facebook a Google majú problém -- Viac informácií nájdete na https://tech.sme.sk/c/22370065/koronavirus-a-ochrana-sukromia-co-znamena-novy-zakon.html  -- Spravili sme chybu, máte pripomienku? Napíšte nám na klik@sme.sk, prípadne do skupiny na Facebooku.

Podcast Klik je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK