Podcast: Klik

Špeciál: Apple novými iPhonemi 11 neprekvapil, prekvapil cenou služieb

11.09.2019
Klik je týždenný komentovaný prehľad technologických správ, o udalostiach, ktoré sa udiali vo svete IT, médií a sociálnych sietí. Moderátori: Ondrej Podstupka, Dávid Tvrdoň. Tentokrát Ondreja zastúpili Michal Hájek a Jakub Zapotocký. >> NEWSLETTER - posielame výber správ, ktoré neodzneli: https://sme.sk/klikmail -- V podcaste sme sa rozprávali o ohlásených novinkách, čo znamenajú jednotlivé zmeny a čo vypovedajú o stave spoločnosti Apple. Najdôležitejšie informácie o Apple evente: -> iPhone 11 nahrádza iPhone XR, bude stáť 699 dolárov a má duálnu kameru -> iPhone 11 Proa iPhone 11 Pro Max sú nástupcami XS, budú sa predávať za 999, resp. 1099 dolárov, na zadnej strane majú tri šošovky -> Apple Watch Series 5 bude stáť 399 dolárov, má stále zapnutý displej s hodinami a väčším rozlíšením -> iPad siedmej generácie bude začínať na 329 dolároch, má 10,2 palcový displej a používatelia k nemu pripoja aj staršie klávesnica, lebo celková veľkosť sa nemenila -> Apple TV+ bude stáť 4,99 dolárov mesačne, začne vysielať 1. novembra vo viac ako 100 krajinách vrátane Slovenska -> hernú platformu Apple Arcade si predplatíte za 4,99 dolárov mesačne, objaví sa v zariadeniach s príchodom iOS 13 od 19. septembra -- Viac informácií nájdete na https://tech.sme.sk/c/22209538/klik-apple-neprekvapil-produktmi-ale-ich-cenou.html  -- Spravili sme chybu, máte pripomienku? Napíšte nám na klik@sme.sk, prípadne do skupiny na Facebooku.

Podcast Klik je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK