Klik špeciál: Ako zabezpečiť technológie v rodine
40:52
Podcast: Klik

Klik špeciál: Ako zabezpečiť technológie v rodine

10.09.2020
Klik je týždenný komentovaný prehľad technologických správ, o udalostiach, ktoré sa udiali vo svete IT, médií a sociálnych sietí. Moderátori: Ondrej Podstupka, Dávid Tvrdoň. >> NEWSLETTER - posielame výber správ, ktoré neodzneli: https://sme.sk/klikmail >> DÁVIDOV NEWSLETTER: https://fwiw.substack.com  -- Sériu špeciálnych dielov podcastu Kliku o kyberbezpečnosti podporuje spoločnosť Eset. Viac o kybezpečnosti zrozumiteľným jazykom nájdete na ich webe https://bezpecnenanete.eset.com/sk/  Hosťom špeciálneho vydania podcastu Klik bol Peter Košinár, samostatný výskumník a odborník na škodlivý kód spoločnosti ESET, a Ján Markoš, lektor krotického myslenia. -- Témy podcastu: Ako by mala vyzerať debata o technológiách v rodine V akých situáciách sú členovia rodiny viac zraniteľní Čo sa dá zabezpečiť technicky -- Viac informácií nájdete na https://tech.sme.sk/c/22485381/klik-ako-zabezpecit-technologie-v-rodine.html  Alebo aj na https://bezpecnenanete.eset.com/sk/it-bezpecnost/cloud/  -- Spravili sme chybu, máte pripomienku? Napíšte nám na klik@sme.sk, prípadne do skupiny na Facebooku.

Podcast Klik je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.