Podcast:Klik

Klik 89: Začala sa prvá veľká bitka streamovacích vojen

16.11.2019
Klik je týždenný komentovaný prehľad technologických správ, o udalostiach, ktoré sa udiali vo svete IT, médií a sociálnych sietí. Moderátori: Ondrej Podstupka a mimoriadne Matúš Paculík.  >> NEWSLETTER - posielame výber správ, ktoré neodzneli: https://sme.sk/klikmail -- Témy podcastu: -> Ako sa v prvé dni darilo streamovacej službe od Disney -> Prvý skutočne zaujímavý skladací telefón má Motorola -> Google sa potichu natlačil do zdravotníckeho biznisu -- Viac informácií nájdete na https://tech.sme.sk/c/22260636/klik-zacala-sa-prva-velka-bitka-streamovacich-vojen.html  -- Podporte podcast Klik kúpou hrnčeka s digitálnym predplatným SME.sk: sme.sk/hrnceky  -- Spravili sme chybu, máte pripomienku? Napíšte nám na klik@sme.sk, prípadne do skupiny na Facebooku.

Podcast Klik je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK