Klik špeciál: Apple ukázal novú generáciu hodiniek a nové iPady
36:47
Podcast: Klik

Klik špeciál: Apple ukázal novú generáciu hodiniek a nové iPady

16.09.2020
Klik je týždenný komentovaný prehľad technologických správ, o udalostiach, ktoré sa udiali vo svete IT, médií a sociálnych sietí. Moderátor: Dávid Tvrdoň Špeciálny hosť: Michal Hájek >> NEWSLETTER - posielame výber správ, ktoré neodzneli: https://sme.sk/klikmail + >> DÁVIDOV TECH NEWSLETTER: https://fwiw.substack.com/welcome  -- Špeciálne vydanie podcastu Klik sa venuje Apple novinkám - novej generácii hodiniek a iPadov. Apple Watch Series 6 Šiesta generácia hodiniek dostáva nové senzory - senzor na obsah kyslíka v krvi a výškomer. Series 6 majú aj rýchlejší procesor, jasnejší displej a dlhšiu výdrž batérie. Apple predstavil aj lacnejšiu verziu bez senzoru na O2 a EKG nazvanú Watch SE. Nové služby: Apple One a Fitness+ Spoločnosť konečne predstavila predplatné typu Amazon Prime, ktoré obsahuje všetky služby v jednom balíčku - Music, News+, TV+, iCloud, Fitness+ a Arcade. S predplatným Fitness+ (9,99 dolárov) prináša Apple fitness videá na cvičenie a v spojení s hodinkami umožňuje používateľovi sledovať napríklad tep pri cvičení. Nové iPady Apple ohlásil aj aktualizované iPady (8. generácia) a iPady Air (4. generácia). Pohľad na technickú špecifikáciu hovorí o zvýšenom výkone oboch zariadení oproti predchodcom - výkonnejší procesor, lepší fotoaparát a lepší displej. Spoločnosť tiež pripomenula, že iPad má 10 rokov a doteraz sa celosvetovo predalo 500 miliónov ich tabletov. -- Viac informácií nájdete na https://tech.sme.sk/c/22488988/klik-apple-ukazal-novu-generaciu-hodiniek-a-nove-ipady.html  -- Spravili sme chybu, máte pripomienku? Napíšte nám na klik@sme.sk, prípadne do skupiny na Facebooku.

Podcast Klik je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.