Podcast: Klik

Klik 93: Ako sa Fíni chystajú na vek umelej inteligencie

13.12.2019
Klik je týždenný komentovaný prehľad technologických správ, o udalostiach, ktoré sa udiali vo svete IT, médií a sociálnych sietí. Moderátori: Ondrej Podstupka a Dávid Tvrdoň. Špeciálnym hosťom podcastu bol dátový analytik Filip Vítek (http://www.mocnedata.sk) >> NEWSLETTER - posielame výber správ, ktoré neodzneli: https://sme.sk/klikmail -- Témy podcastu: --> Aký je rozdiel medzi strojovým učením (Machine Learning) a AI – umelou inteligenciou (Artificial Intelligence) --> Máme sa obávať nástupu umelej inteligencie? Čo hovoria štúdie? --> Kto príde o pracovné miesta? --> Najčastejšie chyby, ktorá sa v tejto diskusii robia --> Čo by (sme mali my a štát na) Slovensku robiť? --> Ako pristupuje k umelej inteligencii Fínsko a čím sa môžeme inšpirovať -- Viac informácií nájdete na https://tech.sme.sk/c/22283628/umela-inteligencia-a-praca-co-by-ste-sa-mali-vediet.html  -- Spravili sme chybu, máte pripomienku? Napíšte nám na klik@sme.sk, prípadne do skupiny na Facebooku.

Podcast Klik je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK