Aký bude Windows 11 / Microsoft a Github chcú, aby vám umelá inteligencia pomáhala programovaním / Internet hnije (Klik 171)
39:58
Podcast: Klik

Aký bude Windows 11 / Microsoft a Github chcú, aby vám umelá inteligencia pomáhala programovaním / Internet hnije (Klik 171)

02.07.2021

Klik je týždenný komentovaný prehľad technologických správ, o udalostiach, ktoré sa udiali vo svete IT, médií a sociálnych sietí.

Moderátori: Ondrej Podstupka, Dávid Tvrdoň.

--

>> KLIK NEWSLETTER: https://sme.sk/klikmail

+

>> HERNÝ UPDATE: https://hernyupdate.substack.com

+

>> DÁVIDOV TECH NEWSLETTER: https://fwiw.substack.com/welcome

--

Témy podcastu:

--> Aké novinky prinesie Microsoft na Windows 11

--> Umelá inteligencia začína aj programovať

--> Pojednie o tom, že internet hnije

Viac info nájdete na https://tech.sme.sk/c/22694983/klik-internet-sme-nechali-vyhnit.html

--

Spravili sme chybu, máte pripomienku?

Napíšte nám na klik@sme.sk, prípadne do skupiny na Facebooku.

Hrnčeky: sme.sk/hrnceky

-

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty

Ďakujeme, že počúvate podcast Klik.

Podcast Klik je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.