Klik špeciál: Apple sľubuje na novom MacBooku Air výdrž batérie 15 hodín
39:14
Podcast: Klik

Klik špeciál: Apple sľubuje na novom MacBooku Air výdrž batérie 15 hodín

11.11.2020
Klik je týždenný komentovaný prehľad technologických správ, o udalostiach, ktoré sa udiali vo svete IT, médií a sociálnych sietí. Moderátori: Dávid Tvrdoň, Michal Hájek. >> NEWSLETTER - posielame výber správ, ktoré neodzneli: https://sme.sk/klikmail >> DÁVIDOV NEWSLETTER: https://fwiw.substack.com  -- Apple predstavil na novom evente zvanom 'One more thing" vlastný procesor M1 pre počítače Mac na Arm architektúre. Sľubuje najmä lepší a rýchlejší výkon počítačov a dlhšiu výdrž batérie. Apple začne od novembra predávať nové MacBooky Air a Pro s M1 procesorom, ale nezmenenou cenou a klasickým dizajnom. M1 procesor bude aj v novom Mac mini, tiež bez zmeny dizajnu, ale s cenovkou o 100 dolárov nižšou než predchádzajúca generácia. -- Viac informácií nájdete na https://tech.sme.sk/c/22532335/klik-apple-slubuje-na-novom-macbook-air-vydrz-baterie-15-hodin.html  -- Spravili sme chybu, máte pripomienku? Napíšte nám na klik@sme.sk, prípadne do skupiny na Facebooku.

Podcast Klik je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.