Špeciál: Amazon, Netflix, HBO. Ako sa im darí a čo sa oplatí pozerať na Slovensku
39:23
Podcast: Klik

Špeciál: Amazon, Netflix, HBO. Ako sa im darí a čo sa oplatí pozerať na Slovensku

23.01.2019
Klik je týždenný komentovaný prehľad technologických správ, o udalostiach, ktoré sa udiali vo svete IT, médií a sociálnych sietí. Moderátori: Ondrej Podstupka, Dávid Tvrdoň. V špeciálnom vydaní bol hosťom Ľubomír Tuchscher – Výkonný riaditeľ pre Slovenské združenie pre značkové výrobky (SZZV) a píše blog VelkyObsah.ifno, ktorý sa venuje obsahu na streamovacích službách na Slovensku. (ne)NOVINKA: 1x týždenne posielame výber správ, ktoré neodzneli: sme.sk/klikmail -- Témy podcastu: Ako sa Netflixu darí na Slovensku? Koľko má používateľov? Prečo chceme české titulky? Čo plánuje v roku 2019? Prečo má HBO GO lepšiu šancu na úspech na Slovensku aktuálne? Kto natočí najbližšie Hry o tróny? Akú stratégiu má Amazon s online videom? Čo pripravuje Disney, WarnerMedia alebo DC Comics? -- Viac informácii nájdete na https://tech.sme.sk/c/22036110/amazon-netflix-hbo-co-sa-oplati-pozerat-na-slovensku.html  -- Spravili sme chybu, máte pripomienku? Napíšte nám na klik@sme.sk, prípadne do skupiny na Facebooku.

Podcast Klik je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.