Podcast:Klik

Klik 54: O čo v skutočnosti ide USA a Číne pri hádke o 5G siete

02.03.2019
Klik je týždenný komentovaný prehľad technologických správ, o udalostiach, ktoré sa udiali vo svete IT, médií a sociálnych sietí. Moderátori: Ondrej Podstupka, Dávid Tvrdoň. >> NEWSLETTER - posielame výber správ, ktoré neodzneli: https://sme.sk/klikmail -- Témy podcastu: - 5G: Huawei a Čína vs. Spojené štáty - Moderátori Facebooku majú ťažké pracovné podmienky - TikTok dostal rekordnú pokutu -- Viac informácií nájdete na https://tech.sme.sk/c/22065223/o-co-v-skutocnosti-ide-usa-a-cine-pri-hadke-o-5g-siete.html  Dočítate sa: - Tesla má problémy - Prečo odchádza dlhoročný šéf HBO - Nové Google Mapy s rozšírenou realitou - FedEx ukázal autonómneho robota -- Spravili sme chybu, máte pripomienku? Napíšte nám na klik@sme.sk, prípadne do skupiny na Facebooku.

Podcast Klik je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK