Špeciál: Apple ide bojovať proti Facebooku a Googlu novým tlačidlom
30:35
Podcast: Klik

Špeciál: Apple ide bojovať proti Facebooku a Googlu novým tlačidlom

04.06.2019
Klik je týždenný komentovaný prehľad technologických správ, o udalostiach, ktoré sa udiali vo svete IT, médií a sociálnych sietí. Moderátori: Ondrej Podstupka, Dávid Tvrdoň. Tentokrát Ondreja zastúpil Michal Hájek. >> NEWSLETTER - posielame výber správ, ktoré neodzneli: https://sme.sk/klikmail -- Čo všetko si predstavil Apple iOS 13 (aktualizácie vlastných aplikácií: Safari, Mail, Apple hudba, Apple mapy, Pripomienky, Správy, nová klávesnica “Quick Path”, nočný režim...) Prihlásiť sa s Apple (tlačidlo na rýchle prihlásenie/registráciu) WatchOS (osamostatnený operačný systém, hodinky už nepotrebujú iPhone) Mac Pro (nový dizajn a výkon) MacOS Catalina (aktualizácia operačného systému pre počítače) iPadOS (nový operačný systém pre iPady) Siri (vylepšený hlasový asistent) AirPods (lepšia integrácia hlasového asistenta Siri) HomePod (nové funkcie na prehrávanie hudby napríklad) iTunes (oznámili koniec služby a vznik 3 nových aplikácií pre podcasty, hudbu a TV/filmy) Memoji (personalizácia) ARKit 3 (vylepšenia rozšírenej reality) -- Viac informácií nájdete na https://tech.sme.sk/c/22137163/apple-bojovat-proti-facebooku-a-googlu-novym-tlacidlom.html  -- Spravili sme chybu, máte pripomienku? Napíšte nám na klik@sme.sk, prípadne do skupiny na Facebooku.

Podcast Klik je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.