Klik 146: Biznis model Cameo a OnlyFans / Nové modely umelej inteligencie GPT-3
47:42
Podcast: Klik

Klik 146: Biznis model Cameo a OnlyFans / Nové modely umelej inteligencie GPT-3

09.01.2021
Klik je týždenný komentovaný prehľad technologických správ, o udalostiach, ktoré sa udiali vo svete IT, médií a sociálnych sietí. Moderátori: Ondrej Podstupka, Dávid Tvrdoň. -- >> KLIK NEWSLETTER: https://sme.sk/klikmail + >> HERNÝ UPDATE: https://hernyupdate.substack.com  + >> DÁVIDOV TECH NEWSLETTER: https://fwiw.substack.com/welcome  -- Spomínali sme v podcaste: Platby cez internet budú zložitejšie. Ako sa zmenia? (prehľad po bankách): https://index.sme.sk/c/22561280/platby-na-internete-budu-zlozitejsie-ale-bezpecnejsie-psd2-smernica-banky.html  -- Viac info + správičky nájdete na https://tech.sme.sk/c/22569574/ako-cameo-a-onlyfans-menia-biznis-socialnych-sieti.html  -- Spravili sme chybu, máte pripomienku? Napíšte nám na klik@sme.sk, prípadne do skupiny na Facebooku.

Podcast Klik je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.