Podcast: Klik

Klik špeciál: Bezpečnosť detí na internete. Rady od psychologičky

02.06.2020
Klik je týždenný komentovaný prehľad technologických správ, o udalostiach, ktoré sa udiali vo svete IT, médií a sociálnych sietí. Moderátori: Ondrej Podstupka, Dávid Tvrdoň >> NEWSLETTER - posielame výber správ, ktoré neodzneli: https://sme.sk/klikmail -- Sériu špeciálnych dielov podcastu Kliku o kyberbezpečnosti podporuje spoločnosť Eset. Viac o kybezpečnosti zrozumiteľným jazykom nájdete na ich webe https://bezpecnenanete.eset.com/sk/  Hosťom Kliku boli psychologička, terapeutka a lektorka PhDr. Jarmila Tomková a Ondrej Kubovič zo spoločnosti Eset. -- Témy podcastu: --> Najväčšie riziká, ktoré na deti číhajú online --> Kedy dať dieťaťu do rúk prvý smartfón? --> Kyberšikana a ako sa brániť --> Ako si nastaviť pravidlá s deťmi -- Viac informácií nájdete na https://tech.sme.sk/c/22416878/bezpecnost-deti-na-internete-ako-ich-chranit-podcast-klik.html  Alebo aj na https://bezpecnenanete.eset.com/sk/it-bezpecnost/deti-a-internet/  -- Spravili sme chybu, máte pripomienku? Napíšte nám na klik@sme.sk, prípadne do skupiny na Facebooku.

Podcast Klik je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK