Klik špeciál: Lucia Šicková z Pixel Federation a Michal Štencl zo Sygicu
01:02:05
Podcast: Klik

Klik špeciál: Lucia Šicková z Pixel Federation a Michal Štencl zo Sygicu

28.01.2021
Klik je týždenný komentovaný prehľad technologických správ, o udalostiach, ktoré sa udiali vo svete IT, médií a sociálnych sietí. Moderátori: Ondrej Podstupka, Dávid Tvrdoň. -- >> KLIK NEWSLETTER: https://sme.sk/klikmail + >> HERNÝ UPDATE: https://hernyupdate.substack.com  + >> DÁVIDOV TECH NEWSLETTER: https://fwiw.substack.com/welcome  -- Otázky, na ktoré sa dozviete v podcaste odpoveď: Ako zvládajú firmy prechod na home office? Ako museli zmeniť procesy? Čo chýba slovenským technologickým firmám? Je ľahšie začať tech firmu dnes než pred 10 rokmi? Prečo sú problémom ľudské zdroje, a čo sa musia slovenské startupy naučiť? Aké sú problémy digitálneho trhu v Európe, a aké sú riešenia? Ako by mohol firmám a startupom pomôcť štát? Aký cieľ má vzdelávací program Butterfly Effect? Ako prešiel Butterfly Effect na online vzdelávanie a čo ponúka? -- Viac info nájdete na https://tech.sme.sk/c/22584403/klik-co-chyba-slovenskym-startupom-ludia-know-how-a-vzdelanie.html  -- Spravili sme chybu, máte pripomienku? Napíšte nám na klik@sme.sk, prípadne do skupiny na Facebooku.  –  Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty –  Ďakujeme, že počúvate podcast Klik.

Podcast Klik je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.