Klik špeciál: Aj umelá inteligenica zvykne katastroficky zabúdať (Rozhovor s Michalom Valkom z DeepMind)
44:52
Podcast: Klik

Klik špeciál: Aj umelá inteligenica zvykne katastroficky zabúdať (Rozhovor s Michalom Valkom z DeepMind)

13.10.2020
Klik je týždenný komentovaný prehľad technologických správ, o udalostiach, ktoré sa udiali vo svete IT, médií a sociálnych sietí. Moderátori: Ondrej Podstupka, Dávid Tvrdoň. >> NEWSLETTER - posielame výber správ, ktoré neodzneli: https://sme.sk/klikmail >> DÁVIDOV NEWSLETTER: https://fwiw.substack.com  -- Michal Valko je výskumníkom umelej inteligencie vo výskumnom laboratóriu DeepMind v Paríži, ktorý patrí pod Google. Okrem toho ešte učí aj na francúzskych univerzitách. V podcaste odpovedá, ako ďaleko sme ku všeobecnej umelej inteligencie, čo sú najväčšie prekážky, ktoré sa vo výskume aktuálne riešia, alebo ako je možné, že umelá inteligencia zabúda. -- Tento diel podcastu Klik vám prináša ESET Science Award, ocenenie, ktoré skladá poctu mimoriadnym osobnostiam vedy na Slovensku. -- Viac informácií nájdete na https://tech.sme.sk/c/22509355/klik-aj-umela-inteligenica-zvykne-katastroficky-zabudat.html  -- Spravili sme chybu, máte pripomienku? Napíšte nám na klik@sme.sk, prípadne do skupiny na Facebooku.

Podcast Klik je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.