Podcast: Klik

Špeciál - Apple ukázal konkurenta Netflixu, cenu neprezradil

26.03.2019
Klik je týždenný komentovaný prehľad technologických správ, o udalostiach, ktoré sa udiali vo svete IT, médií a sociálnych sietí. Moderátori: Ondrej Podstupka, Dávid Tvrdoň. Tentokrát Ondreja zastúpil Michal Hájek. >> NEWSLETTER - posielame výber správ, ktoré neodzneli: https://sme.sk/klikmail -- Pondelkový Apple event bol iný než ostatné pred ním - neboli predstavené žiadne fyzické zariadenia, iba služby. Apple predstavil nové predplatné pre správy a magazíny, vlastnú kreditnú kartu, predplatné pre hry, novú aplikáciu Apple TV a vlastnú streamovaciu videoslužbu. V podcaste rekapitulujeme, čo sme sa o nových službách dozvedeli: Apple News+- za 9,99 amerických dolárov neobmedzený prístup k vybraným magazínom a novinám Apple Card- virtuálna platobná karta bez poplatkov pre vlastníkov iPhonov, bude použiteľná všade, kde akceptujú Apple Pay Apple Arcade- namiesto platenia za jednotlivé hry si môžu používatelia predplatiť všetky Apple TV Channels- vynovená služba Apple TV, cez ktorú si bude možné predplatiť aj káblovky (HBO, Starz, Showtime) Apple TV+- konkurent pre Netflix, streamovacia videoslužba predstavená s celou plejádou top hollywoodskych režisérov a hercov  -- Viac informácií nájdete na  https://tech.sme.sk/c/22083894/apple-ukazal-konkurenta-netflixu-cenu-neprezradil.html  -- Spravili sme chybu, máte pripomienku? Napíšte nám na klik@sme.sk, prípadne do skupiny na Facebooku.

Podcast Klik je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK