Podcast: Klik

Špeciál: Apple Pay vs Google Pay: Platiť mobilom je bezpečnejšie

26.06.2019
Klik je týždenný komentovaný prehľad technologických správ, o udalostiach, ktoré sa udiali vo svete IT, médií a sociálnych sietí. Moderátori: Ondrej Podstupka, Dávid Tvrdoň. V tomto špeciálnom vydaní Ondrej chýba. >> NEWSLETTER - posielame výber správ, ktoré neodzneli: https://sme.sk/klikmail -- Bezhotovostné platby pomocou Apple Pay mobilnej platobnej metódy je už dostupné aj na Slovensku. Čo to znamená pre mobilné platby celkovo? V špeciálnom vydaní podcastu Klik odpovedá Peter Ivanka, odborník na digitálne bankovníctvo zo spoločnosti Softec. V podcaste sa dozviete: Je platenie mobilným telefónom bezpečnejšie ako kartou? Ako často používajú Slováci Google Pay Ako pristupujú banky k službám Apple a Google Pay Apple Pay vs. Google Pay - výhody a nevýhody oboch služieb Prečo majú banky vlastné bezhotovostné riešenia Platby smarthodinkami (SME Ekonomika) Čo je budúcnosť bezhotovostných platieb? Prídu aj k nám a rozšíria sa QR kódy, rovnako ako v Číne? -- Viac informácií nájdete na https://tech.sme.sk/c/22147810/apple-pay-vs-google-pay-platit-mobilom-je-bezpecnejsie.html  -- Spravili sme chybu, máte pripomienku? Napíšte nám na klik@sme.sk, prípadne do skupiny na Facebooku.

Podcast Klik je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK