Podcast: Klik

Klik 92: Radíme ako vybrať mobil či notebook na Vianoce 2019

07.12.2019
Klik je týždenný komentovaný prehľad technologických správ, o udalostiach, ktoré sa udiali vo svete IT, médií a sociálnych sietí. Moderátori: Ondrej Podstupka, Dávid Tvrdoň a Matúš Paculík. >> NEWSLETTER - posielame výber správ, ktoré neodzneli: https://sme.sk/klikmail -- Odporúčania na nákup techniky: -> Herné konzoly: Oplatí sa ešte kúpiť konzolu? -> Mobily: Ktorý iPhone vybrať, špičkový mobil, ktorý nie je iPhone, mobil do 400 eur -> Notebooky: Všeobecný notebook do 700 eur, herný notebook do 1000 eur, herný notebook do 1500 eur -> Smart hodinky, smart asistent, drobnosti -- Viac informácií nájdete na https://tech.sme.sk/c/22277143/darceky-na-vianoce-radime-ako-vybrat-mobil-ci-notebook.html  -- Podporte podcast Klik kúpou hrnčeka s digitálnym predplatným SME.sk: sme.sk/hrnceky  -- Spravili sme chybu, máte pripomienku? Napíšte nám na klik@sme.sk, prípadne do skupiny na Facebooku.

Podcast Klik je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK