KickOff - 5.časť - O Lige majstrov, Európskej lige a Mauriciovi Pochettinovi
48:29
Podcast: KickOff

KickOff - 5.časť - O Lige majstrov, Európskej lige a Mauriciovi Pochettinovi

30.04.2019

Je tu vyvrcholenie európskeho pohárového futbalu!

Tentokrát sme sa porozprávali o blížiacich sa semifinálových dueloch Ligy majstrov a Európskej ligy. Tottenham vs. Ajax, Barcelona vs. Liverpool. Kto postúpi? Kto si zahrá o "ušatú trofej"?

To však nie je všetko, v našej špeciálnej téme sa venujeme trénerovi londýnskych kohútov, Mauriciovi Pochettinovi.

Argentínsky kouč už viac ako rok nepredstavil novú posilu vo svojom tíme. Údajne trpezlivo čakal na dostavbu nového White Hart Lane, ale teraz je už čas investovať aj do kádra. Ponúkne mu vedenie Tottenhamu Hotspur dostatočné finančné prostriedky? Podarí sa Pochettinovi udržať najväčšie hviezdy v tíme? Cíti ešte Argentínčan dôveru vo vzťahu k zamestnávateľovi?

Dozviete sa v novej časti KickOff. Príjemné počúvanie.

Music by LiQWYD: @liqwydwww.instagram.com/liqwydwww.facebook.com/liqwyd

Podcast KickOff je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: KickOff
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.