#31 AS Monaco zo sezóny 2016/17 (s komentátorom Alešom Svobodom)
01:02:29
Podcast: KickOff

#31 AS Monaco zo sezóny 2016/17 (s komentátorom Alešom Svobodom)

03.04.2020
Seriál hostí rozširujeme o komentátora a nášho kolegu, Aleša Svobodu! S Alešom sme sa porozprávali o poslednej majstrovskej sezóne AS Monaco. Ako komentátor francúzskej Ligue 1 je jedným z najlepších odborníkov, ktorého sme si mohli pozvať do tejto epizódy podcastu KickOff. Jeho hlas môžete počuť pri sledovaní O2 TV Sport (teda aj Orange Šport), je to skvelý parťák, ktorý okrem iného prezradí aj to, ktoré pivo má najradšej, koľko zápasov Monaca v sezóne 16/17 komentoval a množstvo iných zujímavostí. Čo si o poslednej najúspešnejšej sezóne Monaca nich myslíte vy? Poznáte lepší príbeh? Vypočujte si naše postrehy v najnovšej časti podcastu KickOff a neváhajte nám aj napísať: Instagram ▶▶▶ https://www.instagram.com/kickoffpodcast Facebook ▶▶▶ https://www.facebook.com/KickOffFutbalPodcast YouTube ▶▶▶ http://bit.do/kickOffYoutubeSub Spotify ▶▶▶ http://bit.do/kickoffSpotifyProfil Autori: Michal M. ▶▶▶ https://www.instagram.com/michal1m Michal Ř. ▶▶▶ https://www.instagram.com/rezi28/ FOTO: KickOff Podcast, O2 TV Sport, Klubový web

Podcast KickOff je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: KickOff
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.