#16 KickOff EXTRA - Arsenal a Granit Xhaka
46:51
Podcast: KickOff

#16 KickOff EXTRA - Arsenal a Granit Xhaka

14.11.2019

Anglickou Premier League rezonovali v predošlých dňoch kauzy londýnskeho Arsenalu. Granit Xhaka prišiel o miesto kapitána, Unai Emery si nie je istý svojim trénerským miestom a The Gunners vyhrali JEDEN z posledných siedmich zápasov...

Podarí sa klubu zo severu Londýna ustáť toto turbulentné obdobie? Aký bude osud Granita Xhaku? Príde Unai Emery o miesto trénera?

Povedzte svoj názor aj VY komentároch a na sociálnych sieťach! Sledujte nás na:

Facebook ▶▶▶ https://www.facebook.com/KickOffFutba...

YouTube ▶▶▶ http://bit.do/kickOffYoutubeSub

Spotify ▶▶▶ http://bit.do/kickoffSpotifyProfil

Autori:

Michal M. ▶▶▶ https://www.instagram.com/michal1m

Michal Ř. ▶▶▶ https://www.instagram.com/rezi28/

Podcast KickOff je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: KickOff
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.