#21 Trénerské zmeny v Premier League
54:09
Podcast: KickOff

#21 Trénerské zmeny v Premier League

09.01.2020

Prelom tisícročia priniesol viacerým klubom Premier League novú éru. Everton zožal úspech historickým príchodom Carla Ancelottiho, Arsenal privítal v klube fanúšikmi žiadaného Mikela Artetu, o Mourinhovi v Tottenhame sme už čo to povedali, Watford nakopol Nigel Pearson a West Ham povolal staronovú tvár - Davida Moyesa.

Čo zmenili ich príchody? Ako sa po zmene tímom v Premier League darí? Veríte tímto mužom a v ich úspech?

Vypočujte si naše postrehy v najnovšej časti podcastu KickOff a neváhajte nám aj napísať:

Instagram ▶▶▶ https://www.instagram.com/kickoffpodcast/

Facebook ▶▶▶ https://www.facebook.com/KickOffFutbalPodcast

YouTube ▶▶▶ http://bit.do/kickOffYoutubeSub

Spotify ▶▶▶ http://bit.do/kickoffSpotifyProfil

Autori:

Michal M. ▶▶▶ https://www.instagram.com/michal1m

Michal Ř. ▶▶▶ https://www.instagram.com/rezi28/

Podcast KickOff je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: KickOff
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.