#38 Reštart Premier League s Davidom Pávkom z Deníku Sport
01:31:30
Podcast: KickOff

#38 Reštart Premier League s Davidom Pávkom z Deníku Sport

14.06.2020

3:10 Práca športového žurnalistu počas koronakrízy 4:50 Prázdne štadióny v Premier League – Ako si s tým kluby a televízie poradia? 12:00 čaká nás sezóny plná zmien? 5 striedaní hráčov a budúcnosť Premier League 19:28 FC Liverpool a súboj o TOP 4 28:40 Boj o záchranu 36:00 Prestavby v Londýne – Chelsea, Arsenal, Tottenham 56:18 Manchester United 1:06:10 Manchester City 1:10:50 Leicester City 1:14:50 Newcastle United 1:22:50 Divácke otázky

Reštart Premier League sa nezadržateľne blíži a s podcastom KickOff Vám nič dôležité neujde. Pripravili sme pre Vás prehľad toho najpodstatnejšieho, čo sa udialo na britských ostrovoch počas vynútenej "koronapauzy".

S týmto dielom nám pomohol kamarát a reportér českého Deníku Sport, David Pávek.

Klikni na odber a nenechaj si ujsť najnovšie diely KickOff Podcastu: YouTube

Svoj najobľúbenejší futbalový podcast si môžeš vypočuť aj tu: SpotifyApple PodcastsGoogle PodcastsAnchorStitcher

Sleduj nás na: InstagramFacebook

Autori: Michal M.Michal Ř.

FOTO: David Pávek

Podcast KickOff je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: KickOff
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.