#24 RB Lipsko
45:47
Podcast: KickOff

#24 RB Lipsko

30.01.2020

Nemecká Bundesliga zažíva jednu z najvyrovnanejších sezón. Nabitý boj o záchranu, tesný stred tabuľky a minimálne rozdiely medzi vedúcimi tímami. A kto im všetkým kraľuje? No... Bayern to nie je.

RB Lipsko, viac nenávidené ako milované družstvo, sa rýchlo etablovalo na nemeckej futbalovej scéne, ktorej momentálne kraľuje. Ako je to možné? Čo stojí za jeho úspechom? Prečo ho toľko fanúšikov nenávidí? Bude úspešné aj v európskych pohároch?

Vypočujte si naše postrehy v najnovšej časti podcastu KickOff a neváhajte nám aj napísať:

Instagram ▶▶▶ https://www.instagram.com/kickoffpodcast/

Facebook ▶▶▶ https://www.facebook.com/KickOffFutbalPodcast

YouTube ▶▶▶ http://bit.do/kickOffYoutubeSub

Spotify ▶▶▶ http://bit.do/kickoffSpotifyProfil

Autori:

Michal M. ▶▶▶ https://www.instagram.com/michal1m

Michal Ř. ▶▶▶ https://www.instagram.com/rezi28/

Ďalšie epizódy o nemeckom futbale:

O začiatku sezóny v Nemecku - https://youtu.be/Kr1-EU8jITE

Michal a jeho výlet na Ligu Majstrov BVB - Inter - https://youtu.be/WSoEL-gRa00

Analýza desiatich rokov baráže v nemeckej Bundeslige - https://youtu.be/pHSGNqElMcY

FOTO: bundesliga.com

Podcast KickOff je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: KickOff
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.