KickOff EXTRA 6 - Analýza desiatich rokov baráže v nemeckej Bundeslige
51:28
Podcast: KickOff

KickOff EXTRA 6 - Analýza desiatich rokov baráže v nemeckej Bundeslige

06.06.2019

Prvá baráž o nemeckú Bundesligu sa odohrala pred desiatimi rokmi. 1. FC Norimberg deklasoval Energie Cottbus v súčte zápasov 5:0 a jasne postúpil do najvyššej súťaže. Norimberg však stihol za spomínaných desať rokov bojovať o záchranu či postup šesťkrát.

Často sa stáva, že tímy, ktoré postúpia, sú veľmi skoro namočené do okamžitej záchrany. A naopak, niekdajšie stálice Bundesligy sa rýchlo po vypadnutí ocitli až v tretej najvyššej súťaži.

Prečo sa to deje? Prečo je nemecká špička taká široká? Aká je šanca na udržanie sa po postupe do Bundesligy? A koľko tímov vypadlo až dvakrát po sebe?

Možné odpovede ponúka nová časť KickOff EXTRA. Počúvajte, lajkujte, zdieľajte, ďakujeme.

Music provided by Argofox: Crystal Sirens - Reset https://youtu.be/DAYouw6xPwY

Podcast KickOff je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: KickOff
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.