#29 Škandinávske talenty - Håland, Ødegaard a Isak ∣ KickOff Podcast
34:38
Podcast: KickOff

#29 Škandinávske talenty - Håland, Ødegaard a Isak ∣ KickOff Podcast

15.03.2020

Predstavujeme Vám nový seriál podcastu KickOff, v ktorom sa budeme (ne)pravidelne venovať mladým vychádzajúcim hviezdam svetového futbalu!

Škandinávia sa zapisuje na futbalovú mapu sveta stále výraznejším písmom. Ostrieľaných harcovníkov posledných dekád, ako Ibrahimovič, Ljungberg, Larsson, Solskjær a Riise, strieda nová generácia talentov.

A akých talentov... Erling Barut Håland, Martin Ødegaard a Alexander Isak v tejto sezóne vzbudili pozornosť nejedného popredného klubu.

Ako sú na tom ich kariéry? Kam smerujú? Odkiaľ vlastne prišli? To a ešte viac v najnovšej časti podcastu KickOff.

Vypočujte si naše postrehy v najnovšej časti podcastu KickOff a neváhajte nám napísať svoj názor: Instagram ▶▶▶ https://www.instagram.com/kickoffpodcast

Facebook ▶▶▶ https://www.facebook.com/KickOffFutbalPodcast

YouTube ▶▶▶ http://bit.do/kickOffYoutubeSub

Spotify ▶▶▶ http://bit.do/kickoffSpotifyProfil

Autori: Michal M. ▶▶▶ https://www.instagram.com/michal1m

Michal Ř. ▶▶▶ https://www.instagram.com/rezi28/

FOTO: footyrenders.com

Podcast KickOff je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: KickOff
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.