KickOff EXTRA 3 - Úpadok slávnych značiek
01:10:06
Podcast: KickOff

KickOff EXTRA 3 - Úpadok slávnych značiek

21.04.2019

Futbal nie je len o úspechu. Nie vždy sa známe meno a zdanlivo nekonečné finančné možnosti premenia na triumf. V dnešnej časti KickOff EXTRA sa pozrieme na kluby, ktorých meno znamená v Európe podstatne viac, ako ich výsledky.

Venovali sme sa tímom hrajúcim v najvyšších súťažiach, ako napríklad Schalke 04, Villarreal, Fenerbahce či grécky Panathinaikos, ktoré boj o titul vymenili za boj o prežitie.

Ako na tom sú? Čo sa s nimi deje? Čo im pomôže v ceste na vrchol?

Snažíme sa odpovedať v novom KickOff EXTRA.

Music provided by  Argofox: Crystal Sirens - Reset https://youtu.be/DAYouw6xPwY

Podcast KickOff je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: KickOff
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.