Sto rokov Trianonskej mierovej zmluvy (záznam z diskusie)
01:08:51
Podcast: Kapitalx

Sto rokov Trianonskej mierovej zmluvy (záznam z diskusie)

29.10.2020
Téma rozpadu Uhorska u nášho južného suseda opäť ožíva o čosi viac, než zvyčajne. Bol Trianon pre Maďarov naozaj nespravodlivým trestom? Ako vyzerajú slovensko-maďarské vzťahy dnes? Spoločenská diskusia pri príležitosti 100. výročia podpisu Trianonskej mierovej zmluvy. Diskutujú Tímea Krekovič Beck, Štefan Šutaj a Martin Furmaník. Moderuje Peter Béreš. Diskusia bola súčasťou programu Literárneho festivalu v Košiciach - LiKE 2020 dňa 26.09.2020. Diskusiu finančne podporila Karpatská nadácia v rámci programu Active Citizens Fund Slovakia. Podcast podporila Rosa Luxemburg Stiftung so zastúpením v Českej republike a Fond na podporu umenia.

Podcast Kapitalx je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.