Playstation - Svet snov (záznam z diskusie)
59:06
Podcast: Kapitalx

Playstation - Svet snov (záznam z diskusie)

13.09.2020
*ENGLISH FRIENDLY* DISKUSIA V ANGLIČTINE* Ak chceme pochopiť, ako funguje naša spoločnosť, musíme poznať videohry. Britský autor Alfie Bown analyzuje kultúru mobilov, herných konzol a počítačov – čo hovoria o našej súčasnosti a kapitalizme? Diskusiu #kapitalks s Alfiem Bownom, autorom knihy Playstation - Svet snov ste mohli navštíviť 12. septembra 2020 na festivale BRaK v Novej Cvernovke. Moderoval ju Tomáš Hučko a my vám teraz prinášame audiozáznam. Bown pôsobí na londýnskej univerzite Royal Holloway, predtým prednášal na univerzite Hang Seng v Hongkongu. Venuje sa výskumu digitálnych médií, videohier. Okrem toho je publicistom, články vydal napríklad v Guardian, The Paris Review alebo The Independent. Projekty kapitalks a kapitalx podporuje Fond na podporu umenia, Bratislavský samosprávny kraj, Rosa Luxemburg Stiftung a Nadácia mesta Bratislava.

Podcast Kapitalx je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.