Knižka, kávička, koláčik. Booktube, bookstagram a literatúra na sociálnych sieťach (Koniec hry)
01:03:08
Podcast: Kapitalx

Knižka, kávička, koláčik. Booktube, bookstagram a literatúra na sociálnych sieťach (Koniec hry)

22.01.2021
Ako vyzerá literatúra a literárna kritika na sociálnych sieťach ako instagram, facebook, či Youtube? A ako ovplyvňuje spôsob akým vnímame spisovateľky a spisovateľov? O tom sme sa rozprávali s redaktorkou Knižnej revue Lenkou Macsaliovou, ktorá je zároveň aktívnou booktuberkou a autorkou youtubového kanála Inferno na polici. Podcast podporila Rosa Luxemburg Stiftung so zastúpením v Českej republike a Fond na podporu umenia.

Podcast Kapitalx je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.