Kapitalizmus, krízy a korona (Klimax)
55:11
Podcast: Kapitalx

Kapitalizmus, krízy a korona (Klimax)

21.04.2020
Je korona len ďalšou krízou kapitalizmu? Ako vlastne tento ekonomický systém funguje, a môže existovať bez kríz? Je korona čistou prírodnou náhodou alebo je spoluzodpovedný aj kapitalizmus? A dala by sa vzniknutá situácia využiť na vybojovanie lepších životných podmienok pre nás či prírodu? V prvej epizóde ekologického podcastu sa na tieto témy rozprávame s hosťom z redakčného kolektívu blogu Karmína. Moderoval: Matej Zvučky: Kabal

Podcast Kapitalx je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.