Autodopravcovia možno opäť vyjdú do ulíc (26.5.2021 18:31)
10:51
Podcast: K veci

Autodopravcovia možno opäť vyjdú do ulíc (26.5.2021 18:31)

26.05.2021
Hostia: Stanislav Skala (predseda Únie autodopravcov Slovenska), Jaroslav Kmeť (štátny tajomník MDaV SR) a Rastislav Cenký (dopravný analytik). Ministerstvo dopravy žiadajú autodopravcovia o urýchlené kompenzácie za koronakrízu. Hovoria, že aj pre polovodičovú krízu prichádzajú o zákazky. Hrozí opäť blokáda ciest? Vyjdú opäť do ulíc? Moderuje: Oto Váhovský. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V premiére každý pracovný deň v Rádiu Slovensko po 18:30.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.