Očkovanie v ambulanciách všeobecných lekárov (24.6.2021 18:31)
11:06
Podcast: K veci

Očkovanie v ambulanciách všeobecných lekárov (24.6.2021 18:31)

24.06.2021
Hostia: Jozef Šuvada,epidemiológ (člen Konzília odborníkov) a Monika Palušková (prezidentka Spoločnosti všeobecných lekárov). Od júla sa začne s očkovaním proti Covidu-19 u všeobecných lekárov. Dôraz na prevenciu je totiž väčší, pretože sa na Slovensku objavili prvé prípady vysokoinfekčného delta variantu vírusu. Aby sme mohli mať tento typ mutácie pod kontrolou, potrebujeme dosiahnuť vakcináciu v krajine okolo 80 - 85 %. Malo prísť k očkovaniu v ambulanciách oveľa skôr? Aký záujem prejavia regióny, ktoré druhá vlna položila na kolená? Moderuje: Lucia Nagyová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V premiére každý pracovný deň v Rádiu Slovensko po 18:30.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.