Prípady nákazy v zariadeniach sociálnych služieb pribúdajú (17.4.2020 18:33)
12:39
Podcast: K veci

Prípady nákazy v zariadeniach sociálnych služieb pribúdajú (17.4.2020 18:33)

17.04.2020
Hostka: Lýdia Brichtová (hovorkyňa Sociofóra) Nielen Pezinok, ale aj Spišské Bystré a Martin – kým politici si zodpovednosť prehadzujú ako horúci zemiak, prípady nákazy v zariadeniach sociálnych služieb pribúdajú. Aká je však reálna situácia v týchto centrách, hrozí ich kolaps? A ako ich čo najviac chrániť? Moderuje: Karolína Lacová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.